FS Holding S.A. posiada wolne mieszkania dwupokojowe przy ul. Chodźki 3 w Lublinie. Mieszkania są umeblowane, część mieszkań jest w pełni wyposażona. Budynek zlokalizowany na osiedlu zamkniętym, z dużym parkingiem. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia garażu.

Mieszkania położone w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego oraz szpitala PSK 4. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum miasta.

Ceny wynajmu od 1300,00 zł+ opłaty.

Tel. kontaktowy 81 740 51 30

Oferujemy do wynajęcia mieszkania (pokoje) w nowoczesnym budynku mieszkalnym zlokalizowanym w centrum miasteczka akademickiego UMCS. W każdym mieszkaniu znajdują się 2 łazienki, kuchnia, przedpokój oraz 4 lub 5 wyposażonych pokoi mieszkalnych. Istnieje możliwość wynajmu pokoju jedno- lub dwuosobowego oraz całego mieszkania. W pobliżu dostępna jest cała infrastruktura miasteczka akademickiego m.in. przychodnia zdrowia, stołówka, kino, basen i sale sportowe, sklepy, biblioteka i inne obiekty usługowe.

Budynek posiada monitoring oraz ochronę. W każdym mieszkaniu zainstalowany jest domofon, linia telefoniczna. Możliwy jest również dostęp do Internetu.

Powierzchnia pokoi: 8 -10 m2.
Cena wynajmu: 580,00 zł/m-c


Szczegóły pod nr. telefonu 81 533 19 60