„Aleja Kasztanowa” to osiedle domów jednorodzinnych położone w Młochowie, 25 km od Centrum Warszawy. Na chwilę obecną zakończono I etap inwestycji przewidujący budowę 41 domów jednorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, z czego nabywców znalazło już 25 domów.

Teren osiedla jest ogrodzony i posiada dwie bramy wjazdowe, miejsca postojowe, w tym miejsca dla inwalidów, plac zabaw, portiernię i murowany śmietnik.

Domy zaprojektowane zostały jako budynki parterowe z poddaszem użytkowym, wykonane w stanie deweloperskim zamkniętym. Posiadają instalacje:

  • CO z piecem dwufunkcyjnym i grzejnikami typu konwektor,
  • wodną,
  • gazową,
  • elektryczną,
  • kanalizacyjną.

Zgodnie z projektem powierzchnia użytkowa domu waha się od 123 do 205 m2 w zależności od typu. Na parterze usytuowano wiatrołap, hol wejściowy, pokój dzienny z wyjściem na taras, jadalnię połączoną z kuchnią i dodatkowy pokój.

Na poddaszu są umiejscowione trzy lub cztery sypialnie, holl oraz łazienka. W zależności od typu domu garderoba i pomieszczenie gospodarcze.

Budynki są wykonane z garażami w bryle budynku lub oddzielnie w zależności od typu. Teren wydzielonych działek jest przeznaczony w planie zagospodarowania do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami MN w zorganizowanym osiedlu. Przez usługi towarzyszące należy rozumieć usługi z wykorzystaniem urządzeń do zaspokajania podstawowych potrzeb ludności, a które nie wytwarzają dóbr materialnych bezpośrednimi metodami przemysłowymi.

Zgodnie z posiadanymi projektami i pozwoleniami przewiduje się budowę kolejnych 109 domów. Do zagospodarowania pozostają także trzy duże działki o charakterze usługowym. Łączna powierzchnia gruntów pozostała do zabudowy wynosi 75 345 m2.

Więcej informacji na temat osiedla znajduje się na stronie www.alejakasztanowa.com